Hakkımızda

20 Years Caring About You

Biz Kimiz ? Tarihçemiz !

Markadan bağımsız tüm marka ve model TELESKOP, RİJİT ENDOSKOP VE FLEKSİBLE ENDOSKOP ların tamir bakım ve onarım hizmetlerini vermekteyiz.

firmamız sektörün lider firmalarından bir tanesinde uzun seneler teknik servis kadrosunda görev yaptıktan sonra kendi firmasını açma fırsatını yakalamış olan  özgür KİRAZ tarafından 01.10.2009 tarihinde kurulmuştur.

Sektörde endoskop alanında teknik servis hizmeti vermek için faaliyete geçen ilk firmalardan olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Kurucumuz özgür kiraz’ın sektörün en büyük ve kurumsal firmasında 2000-2008 yılları arasında görev yaptığı süre boyunca aldığı yurt içi ve yurt dışı fabrika eğitimleri ve 2009 yılından bugüne kadar kazandığı deneyim ve tecrübeleri firmamız içindeki çalışan mühendis,tekniker ve teknisyenlere paylaşarak da, firma kadromuzu her geçen gün teknik kalite, deneyim ve çalışan sayısı olarak güçlendirmekte ve firmamızın sağlamış olduğu teknik servis hizmetlerini en üst kaliteye çıkartmaya çalışmaktadır.


Tarihçe

2009 Yılında kurulan medikal cihazların teknik hizmetleri konusunda uzman firmamız, zaman içerisinde sektör içerisinde kendine yer edinmiştir. Firma kurucumuz Özgür Kiraz edinmiş olduğu sektörel tecrübe ile firmasını her büyüterek yükselen bir ivme kazandırmıştır. Günümüzde firma yerel bir işletme olma kabuğundan çıkarak ülke genelinde konusunda uzman bir şirket haline gelmiştir. Her geçen gün kurumsallaşma yolunda atılan doğru adımların sonucunda bugün Prizma Medikal sektörüne yön verebilen bir kurum haline gelmiştir.

  • 2019 – Prizma Medikal faaliyetlerini büyüterek ülke çapında bir firma olma yolunda ilerliyor…
  • 2014 – Kurumsallaşan firma Ankara çevresinde önemli bir değer haline geldi
  • 2011 – Prizma Medikal faaliyetlerini genişleterek büyüme kararı aldı
  • 2009 – Prizma Medikal isminde firmasını kurdu
  • 2009 –Özgür Kiraz (Firma Kurucusu) Bulunduğu Firmadan ayrıldı
  • 2000 – Özgür Kiraz (Firma Kurucusu) Sektör tecrübesi kazanmaya başladı