Teknik Servis Hizmetleri

Tüm Marka ve Model ürünlere Teknik Servis Hizmeti verilebilmektedir.

Teknik Servis Hizmeti sunduğumuz ürün ve markalar hakkında

Medikal mühendislik ürünleri içerisinde önemli bir yer tutan endoskopi aletleri hakkında teknik destek ve tamir hizmetlerimiz vardır. Yabancı markalar ve yurt dışı menşeli tüm markaların ürünleri hakkında bizler ile görüşerek gerekli tamir ve tadilat talebinde bulunabilirsiniz.

Endoskopik görüntüleme sistemleri, ölçü aletleri, endoskopi cihazları kullanım kitapçıkları, servis el kitapları, mikrobiyolojik risklere karşı koruyucu aparatlar, rijit ve fileksibl teleskoplar, kaçak test cihazı, kamera kafaları ve kamera üniteleri, monitörler, insüflatör, irigasyon /aspirasyon cihazları el aletleri, cihaza özel aparatlar, soğuk ışık kaynakları, kayıt üniteleri, taşıma araçları…

external

Endoskopi Ürünleri Teknik Hizmetler

Endoskopi yöntemi ile vücuda giriş ve vücut içinden görüntüleme işlemi yapılır. Endoskop ile vücut içinin görüntülenebilmesi için teleskop, görüntüyü alacak kamera sistemi, bu sistemin içeriyi görmesi için soğuk ışık kaynağı, vücut içi boşluk oluşturmak için insüflatör, irigasyon /aspirasyon cihazı, elde edilen görüntünün izlenmesi için monitör, kaydedilebilmesi için de bir kayıt cihazına ihtiyaç vardır.

external

Cerrahi Ürünler ve Diğerleri

Ortopedi alanında kullanılan elektrikli ve şarjlı kesici-delici motor sistemi konusunda haklı bir ünümüz ve başarımız vardır. Bunda Nopa marka en son teknolojiyle üretilmiş Şarjlı ve elektrikli cerrahi motor sisteminin payı büyüktür.

external

Soğuk Işık Kaynakları

Endoskop veya laparoskopun ucunda yer alan ampullerle aydınlatma, ısı travmasına neden olduğundan bugün fiber optik cam liflerinin kullanılması ile soğuk ışık kavramı doğmuştur. Soğuk ışık kaynağı ışık ileti kablosu iki çeşittir:
* Cam lifi kablo, * Kristal likit kablo